برای دندانپزشک ها

روند درمان با الاینرهای شفاف

درمان با سیستم الاینرهای شفاف ایده برتر کیوان روند ساده ای است که از گرفتن قالب های سیلیکونی با دقت بالا و یا اسکن داخل دهانی بیمار شروع می شود و در ادامه سیستم الاینر ایده برتر کیوان برای مراجعه کنندگان استفاده از پری الاینر را فراهم کرده است همچنین طرح درمان های دیجیتال با همکاری متخصصین ارتودنسی مجرب در داخل و خارج از ایران صورت می گیرد.


مدت زمان استفاده از هر مرحله از الاینر ها : 3 هفته کامل
مدت زمان استفاده از الاینرها در شبانه روز : 22 ساعت
میزان حرکت دندان ها در هر مرحله : 0.3 میلی متر
(این میزان با توجه به شرایط دندان، فک و بیماران دارای مشکل پریودنت به 0.15 میلی متر کاهش می یابد)
نوع برش الاینر: صاف، با پوشش 2 میلیمتر بر روی ژینژیوال و دارای بیشترین نگه دارندگی

 
ارسال مدارک جهت مشاوره

شما می توانید عکس های فتوگرافی بیمار خود را برای همکاران ما در بخش الاینر ارسال کنید و در مورد امکان پذیری درمان، تعداد حدودی الاینرها، مدت زمان حدودی درمان و هم چنین میزان تقریبی هزینه ها مشاوره رایگان دریافت کنید. مدارک لازم جهت مشاوره و همکاری شامل عکس فتوگرافی، عکس opg، توضیح مشکلات بیمار و درخواست درمان می باشد.

ارسال قالب و یا اسکن داخل دهانی  و تکمیل مدارک

پس از مشاوره می توانید قالب گرفته شده از دندان بیمار و یا اسکن داخل دهانی را برای همکاران ما در mib aligner ارسال کنید. مدارک لازم شامل عکس فتوگرافی داخل دهانی و خارج دهانی، فرم دستور کار به همراه قالب می باشد.

قالب تهیه شده باید حتما سیلیکون پوتی واش دو مرحله ای باشد. جهت اطلاع از نحوه دقیق قالب گیری برای mib aligner به لینک زیر مراجعه کنید.

دریافت پری الاینر

پس از ارسال قالب برای شما یک پری - الاینر (الاینر 0) ارسال می شود که این الاینر بدون نیرو جهت امتحان بیمار، بررسی دقت قالب و هم چنین عادت مراجعه کننده به استفاده از الاینر کاربرد دارد.

انجام طرح درمان دیجیتال

طرح درمان بیمار شما با همکاری ارتودنتیست ها، متخصصین زیبایی با رعایت اصول بیومکانیک در نرم افزارهای سه بعدی انجام می شود. دندانپزشکان عزیز در صورت تمایل می توانند در انجام طرح درمان ها با ما همکاری داشته باشند و طرح درمان ها به صورت اختصاصی با همکاری شما عزیزان صورت بگیرد.

ساخت الاینرها

الاینرهای mib با آخرین و دقیق ترین تکنولوژی دیجیتال و با استفاده از روش های به روز ساخته و پرداخته می شوند. در صورت علاقه به آشنایی بیشتر با روند ساخت به لینک زیر مراجعه کنید.

تحویل الاینرها به بیمار

الاینرها را به بیمار خود تحویل دهید و به صورت منظم جهت مراجعه و چک آپ وقت دهی کنید.

عضویت در خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید