درباره الاینر

همه آنچه باید در مورد الاینرهای MIB بدانید

چرا mib الاینر ؟

پشتیبانی تمام وقت

از زمانی که شما درمان خود را با الاینرهای شفاف mib شروع می کنید، همکاران ما در این بخش تا انتهای درمان پشتیبان شما هستند. ما از ابتدای درمان تا انتها و رسیدن به نتیجه ی مطلوب همراه دندانپزشکان و بیماران عزیز هستیم.

همکاری متخصصین دندانپزشکی و مشاورین برای طرح درمان ها

برای انجام طرح درمان سه بعدی در نرم افزارهای تخصصی از همراهی و مشاوره ارتودنتیست ها، متخصصین دندانپزشکی زیبایی، دندان پزشکان زبده در حیطه ی درمان الاینرهای شفاف بهره می گیریم و هر طرح درمان متناسب با شرایط و آنالیز بیمار انجام می گیرد.

نرم افزارهای به روز جهت طراحی درمان

تمامی نرم افزارهای مورد استفاده به صورت متوالی و همگام با تکنولوژی روز دنیا به روز می شوند تا از آخرین و جدیدترین روش ها برای درمان استفاده شود.

پرینترهای سه بعدی با دقت بالا

نوع پرینترهایی که در ساخت مدل الاینر استفاده می شود بسیار حایز اهمیت است. سیستم MIB از پرینترهای رزینی مجارستانی با تکنولوژی DLP و دقت 50 میکرون برای ساخت مدل ها استفاده می کند، دقت بالا در ساخت مدل ها باعث می شود الاینر با دندان مطابقت بیشتری داشته باشند و هم چنین نیرو به درستی و دقیق تر به دندان انتقال پیدا کند.

مسیر همکاری راحت و ساده

برای شروع همکاری با mib aligner کافی هست عکس های فتوگرافی رو برای ما بفرستید و مشاوره رایگان دریافت کنید. همکاران در بخش الاینر از ابتدا تا انتهای درمان یک کیس همراه و پشتیبان شما هستند و تمام مسیر درمان را برای شما مشخص می کنند.

تحویل منظم و به موقع پکیج

الاینرهای شما با توجه به درخواست شما به صورت منظم برایتان ارسال می شود.

پرسنل کارآزموده

تمامی پرسنل مشغول به کار در واحد الاینر MIB در واحدهای مشاوره و پشتیبانی، طراحی درمانها، ساخت فنی به صورت کامل و تخصصی اموزش دیده اند.

خدمات رسانی به کل ایران

سیستم الاینر MIB به کل ایران و شهرستان ها خدمات رسانی و پشتیانی دارد.

 

در نظر گرفتن اصول بیومکانیک و زیبایی برای درمان ها

در الاینرتراپی MIB، تمام اصول بیومکانیک و زیبایی در طرح درمان بررسی و لحاظ می شود. حرکت دندان‌ها با توجه به شرایط دندان‌ها و لثه به گونه ای طراحی می شود که در هر مرحله کمترین و بهینه ترین میزان حرکات صورت گیرد.

تحویل چوییز

چوییز به همراه مجموعه الاینرهای بیماران ارسال می شود تا با استفاده از آن طبق پروتکل، دندان هایشان به صورت منظم طبق پیش بینی درمان حرکت کند و در صورت وجود ناراحتی و دردی جزیی آن را کم کند و باعث شود الاینرهای مرحله جدید بهتر بر روی دندان ها قرار بگیرند.

اتچمنت های بهینه شده برای درمان

در درمان با الاینرهای شفاف برای اعمال نیرو بهتر و موثرتر گاهی نیاز به استفاده از نقاط فشار کوچکی بر روی دندان ها به نام اتچمنت وجود دارد. اتچمنت ها برجستگی های کامپوزیتی هستند که با اعمال نیروی دقیق و بهینه به حرکت سریع و دقیق دندان ها کمک می کند.

پری الاینر

پری الاینر یک الاینر بدون نیرو و مشابه دندان های بیمار است و لابراتوار MIB قبل از شروع درمان  به دو منظور آن را برای بیمار ارسال می کند.
1- امتحان و تست الاینر توسط مراجعه کننده، تا تجربه استفاده از الاینر را داشته باشند و در صورت راحت بودن و تمایل درمان را ادامه دهند و به استفاده از الاینرها به صورت مداوم عادت کنند.
2- اطمینان از دقت قالب ارسال شده، تا در صورت لزوم بتوانیم قالب گیری را تکرار کنیم.

استفاده از شیت های مختص الاینر

سیستم الاینر MIB برای ساخت الاینر از شیت‌های مختص الاینر استفاده می کند که به صورت انحصاری از انگلستان وارد می شوند و کاملا شفاف، بی رنگ و هوشمند هستند.

استفاده و طراحی پونتیک برای پر کردن محل دندانهای خالی در طول درمان با الاینر

در مواقعی که بیمار یک دندان از دست رفته دارد و فضای آن خالی آن بیش از 3 میلی متر باشد، سیستم الاینر MIB برای آن یک پونتیک طراحی می کند تا بیمار بدون ناراحتی و با اعتماد به نفس درمان خود را تکمیل کند.

عضویت در خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید